Výhody registrace

Proč se stát konzultantem doTERRA?

1.Za registrační poplatek 20EUR získáte okamžitou slevu 25% na všechny produkty. V případě, že si vyberete v registrační objednávce některý z registračních balíčků, registrační poplatek neplatíte, je v ceně, více zde anglicky nebo přehled registračních balíčků v češtině zde

2. Získáte možnost rychle zakoupit jakékoliv zboží z celého sortimentu. (Balíčky jsou posílány firmou DPH, cena poštovného je 6 EUR a doručení trvá 3 dny, případně DHL za 10 EUR s doručením 2dny.)

3. Obvykle bývá možnost získat ještě některou z promo-akcí (slevy na produkty nebo produkty zdarma, které bývají závislé na velikosti objednávky. Informace o těchto akcích najdete také na úvodní straně, stejně jako potřebnou velikost objednávky (uvedenou v PV – Product Volume). Pro přibližnou orientaci se můžeme řídit přepočtem 1PV-1USD (tedy cca 20Kč). Před uzavřením objednávky je zapotřebí zkontrolovat, jestli máte dostatečný počet PV k získání Promo – odměny, kterou chcete. Obvykle bývá zapotřebí 200PV.

Další výhody:

Možnost registrace pravidelného měsíčního zasílání produktů - Loyalty Rewards Program

Pokud si zaregistrujete LRP – Loyalty Rewards Program, získáte další výhody a usnadníte si objednávání (můžete si kdykoliv nastavit datum a položky objednávky, která je pak v daném datu automaticky expedována.)

Výhody LRP: získáváte bonusy z vlastních nákupů, které pak můžete směnit za produkty.

Výše bonusů je závislá na tom, jak dlouho se účastníte tohoto programu. Začínáte na 10% a po roce se můžete dostat až na 30%.

Pokud má vaše LRP objednávka 125PV, získáváte při objednání do 15. dne daného měsíce produkt měsíce (Product of the Month), který je zobrazen na úvodní straně na www.doterra.com

Bonusy můžete směnit za produkty po uplynutí 60 dnů po vaší registraci. Bonusy jsou směnitelné pouze za produkty s plnou hodnotou PV (viz ceník).

Plné znění programu LRP a všechny podmínky najdete zde:

 

Pokud se rozhodnete vytvářet vlastní síť konzultantů (dále jen IPC – Independent Product Consultant), nabízí doTERRA další výhody:

1. Bonus Rychlý start (Fast Start Bonus): registrací nového IPC získáváte procenta z jeho prvních nákupů. (info zde)

2. Bonus Síla trojky (Power of 3). Bonus týmové spolupráce, který můžete získávat pravidelně každý měsíc, kromě ostatních bonusů a bodů: (více zde)

3. Plošný bonus (Unilevel) Bonus, který vás opravňuje získat procenta z nákupů celé vaší organizace. Počet generací, z nichž získáváte procenta, je závislý na objemu nákupů, kterého dosáhla vaše organizace a tedy na vašem titulu. Jakmile jednou dosáhnete nějakého titulu, neztrácíte ho. (Program Unilevel)

.