Základní pojmy

Slovník pojmů:

Wholesale custommer - velkoobchodní zákazník. Zákazník s vlastním účtem a virtuální kanceláří, které má všechny výhody konzultanta, ale bez možnosti vytvářet síť a registrovat nové lidi. Zákazník se může kdykoliv změnit na konzultanta - stačí kliknout na ikonku vpravo nahoře - BECOME WELLNESS ADVOCATE

Wellness Advocate – registrovaný konzultant/prodejce doTERRA, který má slevu 25% na produkty a možnost vytvářet vlastní síť.

LRP – Loyalty Rewards Program – Program pravidelného zasílání produktů. Registrace v tomto programu není nutná, ale je základní podmínkou pro získání mnoha dalších výhod.

Bonus Power of 3 – Bonus síla trojky

Bonus Unilevel – Plošný bonus získaný z objemu nákupů vaší organizace

Points – Body, které můžete získat z vlastních nákupů v programu LRP a které můžete směnit za produkty.

Comissions - Peníze vyplácené v hotovosti z nákupů vaší sítě.

PV - Product volume. Objem produktu. Vaše nákupy se přepočítávají na PV. Obvykle můžete počítat s tím, že 1PV=1EUR. Některé produkty však mají hodnotu PV nižší (jsou zvýhodněné jinak). Například některé sady nebo difuzéry (Cena 70EUR - PV 40EUR). Abyste získali potřebnou prémii nebo produkt měsíce, zkontrolujte si před placením hodnotu PV svého nákupu. PV jednotlivých produktů najdete také v ceníku, který obdržíte spolu s registračním balíčkem.

OV - Organizational volume. Objem nákupů vaší organizace. Nejvyšší dosažený objem vaší organizace v daném měsíci určuje váš titul a tím i počet generací, z nichž dostáváte vyplacené bonusy. Viz Program Unilevel.

Fast track – Rychlá trať – Zakoupením některých setů při registraci nebo do 30 dnů po registraci získáváte další výhody a rychlejší postup v programu LRP

Fast start – Zvláštní bonus vyplácený ve formě procent z nákupu vámi registrovaného IPC. Jedná se o odměnu za čas, který strávíte vysvětlováním, objasňováním a vedením nového člověka.

Virtual office - Virtuální kancelář - stránky, kde získáte informace o celé své síti, o svých bodech, komisích, o svých objednávkách v rámci LRP atd. Zde si můžete upravovat své objednávky i kontaktní údaje.