Zřízením členského účtu u dōTERRA získate okamžitou slevu 25% na všechny produkty.

Registraci můžete provést na https://www.mydoterra.com/cz/

Najdete tam variantu samotného nákupu za maloobchodní ceny (Shop) nebo zřízení členského účtu, abyste mohli nakupovat s 25% slevou)

Členské účty jsou dvojího druhu:

Velkoobchodní zákazník a Poradce pro zdraví (Wholesale Custommer a Wellness Advocate)

Podmínky, cena, poplatky jsou u obojího stejné. Rozdíl je jen v tom, že Wholesale Custommer (Zákazník) nakupuje pro vlastní potřebu a nevytváří tým (může se ale kdykoliv změnit na Poradce)

Wellness Advocate (Poradce) může registrovat další lidi a získat tak další zdroj příjmů. Pokud po roce nebude mít nikoho zaregistrovaného, změní se automaticky v zákazníka (může se kdykoliv vrátit na statut Poradce, bez dalších poplatků)

 

 

 

S vytvořením zákaznického účtu doTERRA vám také můžeme pomoci my, pokud vyplníte  formulář Velkoobchodní ceny

Jeho vyplnění je nezávazné, před zadáním vašich údajů do systému vás budeme kontaktovat a dohodneme se na podrobnostech a na způsobu platby.

1.Samotná registrace 20 Eur (s DPH 24 Eur)  (Zároveň s registrační objednávkou si můžete vybrat jakékoliv produkty se slevou 25%)

2. Zakoupíte některý z Registračních balíčků, kde je už registrační poplatek zahrnutý a tyto balíčky mají samy o sobě zvýhodněnou cenu:

Nejběžnější registrační balíčky:

Registrační balíček Rodinný lékař + Beadlets - 115 Eur + DPH (10 olejů po 5ml a 2x Beadlety - korálky, ve kterých je 1/4 kapky OnGuard+Peppermint)

Registrační balíček Home Essential -  225 Eur + DPH - 10 olejů sady Rodinný lékař v 15ml balení (Deep Blue v 5ml) + Difuzér

Poštovné - 7 Eur + DPH (DPD) nebo 9 Eur + DPH (DHL)

Poštovné firma kompenzuje produktovými body. Podle druhu objednávky získáte 7-9 bodů, které můžete směnit za produkty.

Všechny registrační balíčky s podrobným rozpisem a vyobrazením najdete Zde