30 - denní Očista a obnova - Cleanse and Restore

Tento program je koncipován na 30 dní, ale lepších výsledků dosáhnete jeho opakováním, tedy 60/90 dní.
Každých 30 dní je samostatných, nemusíte se v tuto chvíli rozhodovat, jak dlouho budete program dodržovat.

Co budete potřebovat?

Základní sadu produktů najdete v balíčku Cleanse and Restore:
 
 
Lifelong Vitality Pack (Vegan/nevegan) - alternativně IQ Mega, A2Z, BoneNutrient (důležité jsou zejména Omega3 + minerály)
Terrazyme
ZenGest Softgels (Případně ZenGest 15ml, nebo obojí) Můžete doplnit nebo vyměnit za Smart/Sassy (softgels/olej, obojí)
Zendocrine Softgels (případně Zendocrine olej, nebo obojí)
GX Assist + PbAssist
Citron (případně i jiné citrusové oleje)
DDR Prime softgels (případně DDR Prime olej, nebo obojí)
Doporučuji doplnit o vlákninu, ideálně od Zinzino. Případně psylium, zelené potraviny (ječmen, chlorella), chia semínka, lněné semínko, inulín.
 

Kdy program provádět?

Pokud se chcete připojit k naší akci, uděláme 3 cykly v rámci jarní očisty:  11.2. - 13.3., 14.3. - 13.4., 14.4.- 14.5. 2021
Můžete se zúčastnit kteréhokoliv z nich, případně všech.
Také si můžete udělat program individuálně sami, kdykoliv budete chtít.
Pokud se připojíte, můžete vyhrát některou z cen při týdenním a měsíčním slosování a můžete se stát součástí naší facebookové a whats upové skupiny.
 

Výhody společného postupu

Připojte se k nám, získáte podporu skupiny, můžete s ostatními sdílet své zkušenosti a obohacovat se o zkušenosti druhých. Průběžně vám budeme posílat info o krátkých webinářích (psychosomatika, tipy na detox, zdraví apod). Každý týden uděláme losování z přihlášených účastníků (Live, na facebooku) o jednu cenu, po měsíci slosování o 5 velkých cen. Podmínkou zařazení do závěrečného slosování bude zaslání alespoň stručného vyhodnocení toho, co se ve vašem životě událo, jaké změny jste udělali a zaznamenali.
 
 

Podmínky účasti

- Pořízení produktů (podle vašeho uvážení a možností)
- Vyplnění a odeslání níže uvedeného formuláře. Napište prosím, co je vaší prioritou, abych věděla, jaký druh informací vás bude zajímat a přizpůsobila tomu témata ve skupině.
- Sami pro sebe si pročtěte tento seznam a zamyslete se nad otázkami a úkoly. Tuto část si nechejte pro sebe, můžete a nemusíte tyto věci sdílet ve skupině. Je to ale důležité pro to, abyste celým programem prošli vědoměji a měli z něj více užitku.

Přihláška

30-denní očista a obnova