Lenka Marková/Barevný svět

Esenciální oleje dōTERRA znám od roku 2012 a vypadá to na lásku na celý život. Jsou totiž výjimečné: jsou živé, dýchají, myslí, radí vám, co udělat - kouzelné lahvičky, které vás okouzlí na první přičichnutí.

Tajemství zdraví a léčení mně fascinovalo už od dětství. Tehdy bylo mým největším přáním léčit zvířata a jít studovat veterinu. Později jsem se zajímala i o léčení lidí. A ještě později mi došlo, že ani veterinární ani lidská medicína nemají s tajuplným uměním léčit vůbec nic společného. Alespoň ne v naší zemi, v naší části světa.

Rozhodla jsem se tedy opatřovat si informace sama a pustila jsem se do studia cizích jazyků, abych měla výběr z více zdrojů. Léta jsem překládala knihy a semináře z nejrůznějších oborů léčitelského umění, esoteriky i filozofie, až jsem zakotvila u Aura-Somy - barevné terapie, která vznikla před asi 30 lety v Anglii. Jsem distributorkou Aura-Somy v Čechách a mám malý obchůdek (Barevný svět) na Praze 2, Karlovo náměstí 3, (2.patro), kde se snažím shromažďovat produkty, o kterých si myslím, že mohou lidem (ale často i zvířatům) pomoci k obnově fyzického i duševního zdraví.

Produkty dōTERRA si tam samozřejmě brzy našly své místo, k velké radosti našich zákazníků. A jakoby našemu obchůdku i všem, kteří v něm pracují, dodaly novou jiskru a elán do života. Obohacují semináře Aura-Soma, vytváří příjemnou atmosféru přednášek, léčí tělo i duši.

A zabydlely se samozřejmě i u nás doma, kde uspěly před náročnou odbornou porotou mých tří kočičáků, o kterých jsem byla do té doby přesvědčená, že všechny vůně, včetně esenciálních olejů, přímo nesnášejí. Oleje dōTERRA u nich prošly na výbornou. Dokonce si v létě rádi nechají aplikovat směs Terrashield, která chrání proti všem druhům hmyzu, včetně klíšťat (a ještě jsou pyšní, jak pěkně voní). U kocoura Éry, velkého vyznavače adrenalínových sportů (zvláště škrabingu) s úspěchem hojíme tržné rány, aniž by mu vznikaly abscesy či jiné nepříjemnosti. Nedávno se mu konečně douzdravilo jeho poškrábané a 2x operované oko, které se nehojilo kvůli vysokému nitroočnímu tlaku. Vnítřním podáváním (v želatinové kapsli obalené máslem) silně naředěného Kadidla (Frankincense) a Smilu (Helichrysum) se nám podařilo dostat nitrooční tlak opět do normy a oko se konečně (po roce) vyčistilo a zahojilo.

Zkrátka a dobře: malé lahvičky s velkými zázraky. Dokáží našemu životu dodat nový rozměr.

Přijďte si je vyzkoušet a očichat - ať už v našem obchůdku, při masáži, na přednášce nebo na semináři. 

A jestli chcete, podívejte se i na moje další stránky:

www.aura-soma.cz

www.barevnysvet.eu

www.esencezivota.eu

Vůni v duši vám přeje        Lenka Marková 

listopad 2013