Úspěšně registrovaným

 

Gratuluji k úspěšné registraci a k tomu, že jste se připojili k rychle rostoucí rodině doTERRA. V Evropě stojí doTERRA v úplných počátcích, všichni jsme tedy pionýři s velkým územím k objevování.

 

Nyní několik základních informací pro další práci:

1. Dobře si uložte své ID a heslo. Budete se s nimi přihlašovat na stránky a dělat objednávky.

Objednávky můžete dělat buď na: www.doterra.com - kde se přihlásíte ID a heslem, nebo na www.mydoterra.com  + přihlášení

Pokud máte zaregistrovaný program LRP, nebo si ho chcete zaregistrovat, musíte jít přes stránky www.mydoterra.com  + přihlášení

V levém horním sektoru Loyalty Rewards Orders vidíte číslo své objednávky a její objem v bodech (PV). Nahoře vidíte, kolik bodů Rewards máte k dispozici, na jaké úrovni (%) se nacházíte v programu a po rozkliknutí tlačítka Qualifications uvidíte také všechny bonusy ze své sítě.

Objednávky Loyalty Rewards upravujete buď přes číslo objednávky nebo přes symbol tabulky vpravo nahoře, případně v horním menu (Manage LRP Orders).

 

 

Po rozkliknutí tlačítka Manage LRP Orders (ve sloupci pod Quick Reports) se objeví takováto stránka, kde vidíte datum vaší objednávky a celkový objem. Pokud kliknete na Edit/View Loyalty Rewards, můžete objednávku upravovat. Tlačítkem Create an Additional Loyalty Rewards Order můžete vytvořit další pravidelnou objednávku. Těchto objednávek můžete mít několik, ale pamatujte na to, že zrušit je můžete pouze e-mailem nebo telefonem. Jinak vám budou chodit každý měsíc.

 

 

 

Úpravy v objednávkách tedy udělejte rozkliknutím tlačítka Edit/View Loyalty Rewards

Na další stránce pak můžete upravovat všechny tři údaje:

Edit Items - Editovat položky - přidávat či odebírat zboží

Edit shipping - Editace data odeslání. Datum můžete změnit do 24 hodin před naplánovaným časem odeslání.

Edit payments - Můžete si do systému zadat jinou platební kartu.

 

 

Důležité je také nastavit si své osobní stránky, přes které se mohou registrovat noví konzultanti.

Návod na jejich upravení i další informace o virtuální kanceláři najdete zde:

 

Podívejte se také na další stránky doTERRA. Důležité odkazy a další informace najdete zde: