Návod na registraci

Abyste se mohli zaregistrovat, musíte znát číslo nebo webovou adresu nějakého konzultanta doTERRA. Pokud nikoho konkrétního neznáte, zaregistrujte se na adrese www.mydoterra.com/cz nebo klikněte na tlačítko Registrace

1.Na konci prvního řádku stiskněte tlačítko JOIN

 

 

:

 

2. V tomto kroku nastavíte zemi a to, jestli se chcete stát zákazníkem (Preferred Member s 20% slevou na produkty) nebo konzultantem IPC (Independent Product Consultant s 25% slevou)  Poté stiskněte Continue

 

 

3. Nyní nastavíte svou fakturační adresu, pokud chcete registraci na firmu tak její DIČ (pro plátce DPH - mohou nakupovat bez DPH), název firmy a to, jestli máte spolužadatele (manželé nebo společníci se někdy registrují na jeden účet-kvůli převodům a dědictví). Billing address je fakturační adresa. Pokud chcete zboží zasílat na jinou adresu, vyplňte také Shipping address (zasílací adresu) pod ní. Jinak nechte Shipping address prázdnou.

 

 

4. Nyní je třeba vyplnit alespoň jeden kontaktní telefon a zaškrtnout, jestli chcete dostávat informace z doTERRY (horní krabička) a od svých "upline sponsorů" - tedy IPC, kteří jsou registrovaní nad vámi - spodní krabička. Krok 4: Vyberte časové pásmo, ve kterém žijete (viz níže).

Zvolte si heslo (Password). Musí být složené z písmen a číslic a jeho délka má být 1-15 znaků. Toto heslo potvrďte (Confirm Password).

V kroku 5 odsouhlaste smluvní podmínky konzultanta a v kroku 6 odsouhlaste, že souhlasíte s podmínkami Virtual office.

 

 

V kroku 7 máte navolen registrační poplatek Enrollment Fee (20EUR) a dále si zvolíte úvodní objednávku. Produkty jsou zde řazeny podle číselných kódů. Pokud jste si předem vybrali z e-shopu, poznamenejte si kódy pro snazší orientaci. Qty znamená počet kusů. Pokud se vám nedostává řádků, stiskněte "Add lines".

Shipping Method (způsob dopravy) nemusíte volit, Objednávky do 150EUR přijdou normální poštou (poštovné 5EUR, trvání min týden). Objednávky nad 150EUR jsou doručovány DHL, dostanete číslo zásilky ke sledování a doručení je do druhého dne (poštovné 10EUR).

 

  Další krok je volitelný - pokud chcete čerpat výhody programu Loyalty Rewards - pravidelné měsíční zasílání - můžete se k němu přihlásit už v tomto bodě. Pokud zakliknete, že tyto produkty jsou pro vaše osobní užití (I certify that products I purchase.... are for my personal use), bude vám účtována DPH z velkoobchodní ceny produktu. Jinak zaplatíte DPH z maloobchodní, zákaznické ceny produktu.

"My shipping Day" znamená datum, na kdy si chcete nastavit zasílání. Kdykoliv toto datum můžete změnit (Change day).

A teď už zbývá jen vyplnit celé číslo karty (přední strana), Verification code (kód CVV -poslední 3 číslice na zadní straně karty), platnost karty (měsíc a rok) a jméno uvedené na kartě, Kartu budete mít uloženou v systému a další objednávky LRP budou automaticky placeny touto kartou. Kartu můžete kdykoliv změnit v systému na stránkách www.mydoterra.com

 

Zvládli jste projít celým procesem a dostali jste e-mailové potvrzení vaší registrace i objednávky?

Gratuluji! Teď zbývá seznámit se s možnostmi, které vám poskytuje vaše virtuální kancelář:

a naučit se upravovat objednávky v programu Loyalty Rewards (pokud ho máte zaregistrovaný)